Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÖRGÜ KOLAY ŞAL YAPIMI
0 Yorum 9,850 Görüntülenme 30 Aralık 2017

Örgü Kolay Şal Yapımı

ÖRGÜ KOLAY ŞAL YAPIMI

Sevgili bayanlar, kış soğuklarında kullanabileceğiniz ve kısa sürede bitirebileceğiniz Örgü Kolay Şal Yapımını sizlerle paylaşıyorum, adı itibariyle gerçekten yapımı çok kolay, hiç zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum.

Örgü Kolay Şal Modelinde, 5 numara şiş kullanılmış ve orta kalınlıkta bir ip tercih edilmiş. şal modelimiz 3 ilmek ile uç kısmından başlanıyor, yapımı gayet kolay, başlayınca kısa sürede bitirebileceğiniz bir şal modeli. Çift şiş olması tığ işi bilmeyenler için ayrı bir avantaj, Suna Hanım yapımını çok güzel bir şekilde bizlere anlatmış, çift şiş örmeye başlayanlar bile kolaylıkla modelimizi yapabilirler. İsterseniz bu şal modelini kendinize yapabileceğiniz gibi, kısa sürede yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kış günlerinde sizi sıcacık tutacak, Tığ İşi Tavşan Dişi Örgü Bere Yapımına bir bakın derim.

Çok güzel görünen bir dantel modeli olan, Dondurma Çubuğuyla Oda Takımı Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Sunanın Elindene Örgü Kolay Şal Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Kolay Şal Yapılışı


İki Şiş Kolay Şal Modeli

Örgü Kolay Şal Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com