Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / ÖRGÜ TABANLIK ÜZERİNE BEBEK PATİK YAPIMI
0 Yorum 762 Görüntülenme 12 Ocak 2019

Örgü Tabanlık Üzerine Bebek Patik Yapımı

ÖRGÜ TABANLIK ÜZERİNE BEBEK PATİK YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel bebek patik modelleri yapılıyor, 2019 bebek patik modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen Örgü Tabanlık Üzerine Bebek Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok şeker olmuş, bebeklerinizin ayağında hem çok güzel duracak hem de sıcak tutacak bir model.

Bebek Patik Ayakkabı Modeli

Bebek patik modelimiz Örgü Aşkı 2019 Bebek Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Örgü Tabanlık Üzerine Bebek Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, sizler bu modelin renklerini değiştirerek erkek bebekler için de yapabilirsiniz. Patik modelimize taban kısmı işlenerek başlanmış, yapımını detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin en güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 Bebek Patik Modelleri arasında yerini alan, İki Şişle Kolay Haroşa Bebek Botu Yapılışına da bir göz atın derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Örgü Tabanlık Üzerine Bebek Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Örgü Tabanlık Üzerine Bebek Patik Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com