Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ORTASI İNCİLİ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,453 Görüntülenme 24 Ocak 2019

Ortası İncili Çiçek İğne Oyası Yapımı

ORTASI İNCİLİ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Her gününüz daima huzurlu olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Çok güzel ve zarif iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, Ortası İncili Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok zarif ve güzel bir model olmuş, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız, çeyizlik olarak bu modeli yapabilirsiniz.

Yaprak Çiçek İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Ortası İncili Çiçek İğne Oyası Yapımında, çiçekli motifi bir kürdan yardımıyla elimizde başlayarak yapıyoruz, bitirdikten sonra yazma kenarımıza incisiyle birlikte birleştiriyoruz. Gerçekten çok güzel olmuş, bu modeli dilerseniz havlu kenarlarına yaparak da kullanabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İncili İğne Oyası Modeli

Önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, Üç Boyutlu Kelebek İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Ortası İncili Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Ortası İncili Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com