Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / MEKİK OYASI KELEBEK MOTİF YAPIMI
0 Yorum 17,614 Görüntülenme 31 Ocak 2018

Mekik Oyası Kelebek Motif Yapımı

MEKİK OYASI KELEBEK MOTİF YAPIMI

Sevgili bayanlar, çok güzel görünen bir mekik oyası motif modeliyle birlikteyiz, sizlerle Mekik Oyası Kelebek Motif Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, ayrıca mekik oyası olduğu için, ütü derdi de olmayacaktır.

Kelebek Motifi Yapımı

Mekik Oyası Kelebek Motif Yapımı, çok da zor görünmüyor, daha önce mekik oyası yaptıysanız, bu modeli de Marifetli Ellerin detaylı anlatımıyla zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum. Mekik oyası modelimizi, yazma kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına, fular kenarlarına yapabilirsiniz, yapacağınız kenara tığ battısı yaptıktan sonra, istediğiniz modeli yapıp, kelebek motiflerini o modelin üzerine birleştirebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. İster düz renk yazmalara rengarenk kelebekler halinde yapabilir, isterseniz de yapacağınız şeyin içindeki renklere uygun olarak kelebek motifleri yapabilirsiniz, tamamıyla sizin zevkinize kalmış, kızlarımızın çeyizine de güzel bir parça olabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Dantel Uğur Böceği Kenar Modeli Yapımına bir göz atın derim.

Dondurma çubuğu kullanılarak yapılan, Kalem Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Marifetli Ellere Mekik Oyası Kelebek Motif Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kelebekli Mekik Oyası Yapımı

Mekik Oyası Kelebek Motif Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com