Ana Sayfa » Örgü Modelleri / PARMAKLA ÖRÜLEN KOLAY BERE YAPIMI
0 Yorum 5,380 Görüntülenme 22 Ocak 2018

Parmakla Örülen Kolay Bere Yapımı

PARMAKLA ÖRÜLEN KOLAY BERE YAPIMI

Merhaba bayanlar, yeni ve değişik bir bere yapımı ile birlikteyiz, yapımını görünce çok şaşırdığım Parmakla Örülen Kolay Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yapımı çok değişik ve kısa sürede bitireceğiz bir bere modeli olmuş.

Elle Bere Yapımı

Parmakla Örülen Kolay Bere Modelinde, tığ ve şiş kullanmıyoruz, sadece ve sadece parmaklarımızı kullanıyoruz, parmaklarımızla örebilmemiz için ip olarak kalın bir ip tercih etmeliyiz, Anne İşleri makarna ip tercih etmiş, sizler de buna benzer bir ip tercih edebilirsiniz. Bere modelimizin yapımında parmaklarımızla ilmekler yaparak ilerliyoruz, aslında yapımı gayet kolay, nasıl yapıldığını kavrayınca, bir saat gibi bir sürede bere modelimizi bitirebilirsiniz, gayet de sıcak tutacak bir modele benziyor. Daha önceden sizlerle sökmeli bere modelini paylaşmıştık, bu modelde sökmeli bere olarak kullanılabilir, çok güzel olmuş, tığ veya iki şiş örmeyi bilmeyenler bile, kendi elleriyle bu güzel bere modelini yapabilirler. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yapımı kolay ve kısa sürede bitirebileceğiniz, Sıralı Tığ Oyası Yapımına bir göz atın derim.

Görünümüyle midyeye benzeyen, İncili Midye Şal Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Parmakla Bere Örme

Anne İşlerine Parmakla Örülen Kolay Bere Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Parmakla Örülen Bere Yapılışı


Parmakla Örülen Kolay Bere Nasıl Yapılır

Parmakla Örülen Kolay Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com