Ana Sayfa » Oya Örnekleri / PİPETLE TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 16,754 Görüntülenme 24 Şubat 2019

Pipetle Tığ Oyası Yapımı

PİPETLE TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şerleri sizden uzak, hayırları yakın eylesin. Farklı ve güzel tığ oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon tığ oyası modelleri arasında yerini alacak, Pipetle Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı ve güzel model arayanlar için harika bir alternatif olabilir, bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz.

Pipet Oyası Yapımı

Tığ oyası modelimiz Örgü Sepeti Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, Pipetle Tığ Oyası Yapımında öncelikle ipimizi pipet etrafına tığ ile geçirerek motifimizi oluşturuyoruz, daha sonra yeşil kısmını işlediğimiz yazma kenarına motifimizi birleştiriyoruz, yapımı biraz oyalayıcı olsa da değişik ve güzel bir model, uğraştığınıza değecektir. Bu modeli desenli yazmalarınıza içindeki renklere uygun olarak yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzurlu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Motifli Oya Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Kalem de Yelpaze Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Sepeti Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Pipetle Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Pipetle Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com