Ana Sayfa » Danteller / PULLU SALON TAKIMI YAPIMI
0 Yorum 20,711 Görüntülenme 24 Temmuz 2018

Pullu Salon Takımı Yapımı

PULLU SALON TAKIMI YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim her gününüzü huzur dolu eylesin. El işi ile harika şeyler yapılmaya devam ediliyor, sizlerle oda takımı modelleri arasında yerini alacak, Pullu Salon Takımı Yapımını paylaşıyorum, ben bu modeli görünce çok dikkatimi çekti, pullarıyla ışıl ışıl ve çok güzel görünüyor, ben çok beğendim.

Pullu Oda Takımı Yapımı

Salon takımı modelimiz Oya Hanım 2018 Oda Takımı Modelleri içerisinde yerini almış, Pullarla Salon Takımı Yapımında sarı renkte ışıltılı pullar kullanılmış, ip olarak ise pullara uygun olacak renkte ip tercih edilmiş, bu modeli sehpalarda veya masa örtülerinde kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Pullu Sehpa Örtüsü Yapımı

Daha önceden sizlerle paylaştığım Boncuklu Oda Takımı Modelleri arasında yerini alan, Metre Boncuktan Salon Takımı Yapılışına da bir bakın derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaştığı Pullu Salon Takımı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Pullu Salon Takımı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com