Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / SADE VE ŞIK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,784 Görüntülenme 26 Temmuz 2018

Sade Ve Şık İğne Oyası Yapımı

SADE VE ŞIK İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun bayanlar, Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Çok güzel ve değişik iğne oyası modelleri çıkıyor, küçük iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, çıtı pıtı olan Sade Ve Şık İğne Oyası Yapımını, sizlerin de görmenizi istedim, yazma kenarlarına veya mutfak havlusu kenarlarına çok hoş olacaktır, küçük olduğu için sizi fazla oyalamayacak bir model olmuş.

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 Küçük İğne Oyası Modelleri içerisinde yer almış. Sade ve şık görünümlü iğne oyası modeli yapımında, yapacağınız yazmanın içindeki renklere göre renklerini seçebilirsiniz, her rengin bu modele yakışacağını düşünüyorum, model küçük olduğu için kısa sürede bitirebilirsiniz, dilerseniz hediye olarak da yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olan elleriniz hiç yorulmasın, kolay gelsin.

Sizlerle kısa süre önce paylaştığım Küçük İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, Kanatlı Yelpaze İğne Oyası Modeline de bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Sade Ve Şık İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Küçük İğne Oyası Modeli

Sade Ve Şık İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com