Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / SARAY SÜPÜRGESİ İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,648 Görüntülenme 15 Mart 2019

Saray Süpürgesi İğne Oyası Yapımı

SARAY SÜPÜRGESİ İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler için nasip eylesin. Çok harika iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Saray Süpürgesi İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel ve zarif bir model olmuş, yapımı biraz vakit alsa da, yaptığınıza değecek bir model.

Güzel İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Saray Süpürgesi İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil yaprak kısmı işleniyor, daha sonra süpürge kısmı yapılıyor, yapımı biraz vakit alsa da, gayet şık ve güzel bir model. Bu modeli havlu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, tabii ki dilerseniz yazma kenarlarına da olabilir. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Havlu Kenarı Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Fırfırlı Kuşak Trend İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Saray Süpürgesi İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Saray Süpürgesi İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com