Ana Sayfa » Oya Örnekleri / TEK RENK YAZMAYA KOLAY OYA YAPIMI
0 Yorum 14,827 Görüntülenme 03 Kasım 2018

Tek Renk Yazmaya Kolay Oya Yapımı

TEK RENK YAZMAYA KOLAY OYA YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şer olanları sizden uzak, hayır olanları yakın eylesin. Her gün yeni bir oya modeli yapılıyor, 2019 oya modelleri içerisinde yerini alacak, güzel görünümlü Tek Renk Yazmaya Kolay Oya Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz gerçekten çok güzel olmuş, yapımı da gayet kolay, tek renk yazmalarınıza bu modeli yaparak kullanabilirsiniz.

Kolay Tığ Oyası Yapımı

Oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Oya Modelleri içerisinde yerini almış, Tek Renk Yazmaya Kolay Oya Yapımında iki renk ip kullanılmış, sizler de yazmanızın rengine uygun olarak renkler seçerek yapabilirsiniz. Modelimizin yapımı kolay olduğu için hediye olarak da yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanın inşAllah.

Kısa süre önce sizlerle paylaştığım 2019 Oya Modelleri arasında yerini alan, Lavanta Tığ Oyası Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tek Renk Yazmaya Kolay Oya Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tek Renk Yazmaya Kolay Oya Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com