Ana Sayfa » Patik Modelleri / TIĞ İŞİ DOLGULU FİYONKLU PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 5,319 Görüntülenme 27 Aralık 2018

Tığ İşi Dolgulu Fiyonklu Patik Yapılışı

TIĞ İŞİ DOLGULU FİYONKLU PATİK YAPILIŞI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Her geçen gün yeni patik modelleri yapılıyor, yeni sezon patik modelleri arasında yerini alacak, güzel görünümlü Tığ İşi Dolgulu Fiyonklu Patik Yapılışını sizlerin de görmenizi istedim, yan kısmındaki fiyonk detaylı gayet hoş bir patik modeli olmuş, sizler de yaparak kullanabilirsiniz.

Fiyonklu Patik Modeli

Patik modelimiz Örgü Hayatım Yeni Sezon Patik Modelleri arasında yerini almış, Tığ İşi Dolgulu Fiyonklu Patik Yapılışında 5 zincir alarak üç kısmından başlayarak tığ ile işliyoruz, yuvarlak uç yapılarak başlanıyor, tığ işi işlemeyi biliyorsanız, videomuzu izleyerek gayet kolay şekilde sizler de yapabilirsin. Patik modelimizi süslemek için kenar kısmına fiyonk yapılmış, sizler daha başka şeyler de yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon Patik Modelleri arasında yer alan, Boncuklu Tığ İşi Patik Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Dolgulu Fiyonklu Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Dolgulu Fiyonklu Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com