Ana Sayfa » Lif Modelleri » Örgü Modelleri / TOMURCUKLU ALTIGEN LİF YAPILIŞI
0 Yorum 7,405 Görüntülenme 29 Kasım 2017

Tomurcuklu Altıgen Lif Yapılışı

TOMURCUKLU ALTIGEN LİF YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, bugün sizlerle çok hoş görünen Tomurcuklu Altıgen Lif Yapılışını paylaşıyorum, ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum, yapımı kolay ve çok kullanışlı bir modele benziyor.

Tomurcuklu Lif Modeli

Tomurcuklu Altıgen Lif Modelini desenini koyarak işliyoruz, kenar fiskilini yapıyoruz ve daha sonra tomurcuklarını yapıyoruz, yapımı çok zor bir model değil, başlayınca kısa zamanda bitireceğinizi düşünüyorum. Sizler zevkinize göre renklerini kombin yapabilirsiniz, kızlarımızın çeyizi içinde güzel bir parça olabilir, bu güzel lif modelimizi sizlerde beğendiyseniz Şeymanın Örgü Modelleri ile birlikte yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ev gezmelerinde ayağınızdan çıkarmayacağınız, Gönlümce Ev Ayakkabısı Patik Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Düğme ile yapılan çok değişik, Düğme Oyası Yapımına bir göz atın derim.

Şeymanın Örgü Modellerine Tomurcuklu Altıgen Lif Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tomurcuklu Altıgen Lif Yapılışı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com