Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÜÇ BOYUTLU BAKLAVA DESENİ ÖRGÜ MODELİ
0 Yorum 7,037 Görüntülenme 26 Şubat 2019

Üç Boyutlu Baklava Deseni Örgü Modeli

ÜÇ BOYUTLU BAKLAVA DESENİ ÖRGÜ MODELİ

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim evinizi huzur ve mutlulukla doldursun. Çok güzel ve değişik örgü modelleri yapılıyor, iki şiş örgü modelleri içerisinde yerini alacak, Üç Boyutlu Baklava Deseni Örgü Modeli yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı ve güzel bir model olmuş, değişik örgü modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Üç Boyutlu Örgü Modeli

Örgü modelimiz Ayşegülle Örgü Keyfi İki Şiş Örgü Modelleri arasında yerini almış, Üç Boyutlu Baklava Deseni Örgü Modeli yapımında ince bir ip ve ince şiş kullanırsanız modelimiz daha ufak duracaktır, eğer büyük ve gösterişli durmasını istiyorsanız, daha kalın bir ip ve kalın bir şişle örebilirsiniz, bu modeli bebek örgülerinde kullanabilirsiniz, dilerseniz bayan yeleklerine de olabilir. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Örgü Modelleri arasında yer alan, Waffle Örgü Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşegülle Örgü Keyfi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Üç Boyutlu Baklava Deseni Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Üç Boyutlu Baklava Deseni Örgü Modeli Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com