Ana Sayfa » Örgü Modelleri / WAFFLE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 9,727 Görüntülenme 22 Şubat 2019

Waffle Örgü Modeli Yapımı

WAFFLE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Hayırlı ve mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şer olanları sizden uzak, hayır olanları yakın eylesin. Çok güzel örgü modelleri yapılıyor, iki şiş örgü modelleri içerisinde yerini alacak, Waffle Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel bir model, bu modeli iki şişle örmeyi biliyorsanız, dilediğiniz örgüde dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

İki Şiş Waffle Örgü Yapımı

Örgü modelimiz Gönülden Örgüler İki Şiş Örgü Modelleri arasında yerini almış, Waffle Örgü Modeli Yapımında tek renk ip kullanılmış, sizler yapacağını örgüye göre değişik renkler seçebilirsiniz, model kendini her renkte gösterecektir, bu modeli bebek örgülerinde, bayan yelek modellerinde, battaniye modellerinde hatta atkı ve bere olarak yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, mutluluk dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Waffle Örgü Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım İki Şiş Örgü Modelleri içerisinde yer alan, Çerçeveli Yapraklar Örgü Modeli Yapımına da bakmanı tavsiye ederim.

Gönülden Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Waffle Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Waffle Örgü Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com