Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÜÇ FİYONKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,324 Görüntülenme 26 Ağustos 2018

Üç Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Yapımı

ÜÇ FİYONKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı bereketli ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim her gününüzü huzurla doldursun. Gün geçmiyor ki çok değişik ve farklı iğne oyası modelleri yapılıyor, fiyonklu iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, Üç Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok değişik ve farklı bir iğne oyası modeli olmuş, güzel ve değişik iğne oyası arayanlar için harika bir alternatif olabilir.

Fiyonklu İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları 2018 Modelleri içerisinde yer almış, Fiyonklu İğne Oyası Yapımında orta çiçekle başlanarak kenarlarına üç fiyonk yapılmış, çok değişik ve hoş olmuş, dilerseniz bu modeli kızlarımızın çeyizi için yapabilirsiniz, harika olacaktır, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, iyi günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım fiyonklu iğne oyası modelleri arasında yer alan, Fiyonklu Şeker İğne Oyası Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Üç Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Üç Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com