Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÜÇGEN MOTİFLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 6,960 Görüntülenme 25 Temmuz 2018

Üçgen Motifli Patik Yapımı

ÜÇGEN MOTİFLİ PATİK YAPIMI

Gününüz huzurlu hayırlı ve bereketli olsun bayanlar, Rabbim kalbinizden huzuru hiç eksik eylemesin. Çok güzel ve değişik patik modelleri çıkmaya devam ediyor, ajurlu patik modelleri içerisinde yer alacak, güzel görünümlü Üçgen Motifli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, tek parça halinde yapılan çok güzel görünümlü bir patik modeli olmuş, çeyizlik olarak da yapılabilir.

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2018 Tığ İşi Patik Modelleri arasında yerini almış, Üçgen Motifli Ajurlu Patik Yapımında tek renk ip kullanılmış, sizler sevdiğiniz renkle zevkinize göre yapabilirsiniz, her rengin bu modelde çok hoş duracağına eminim. Patik modelimiz yuvarlak uç yapılarak başlanmış, dilerseniz siz düz burun yaparak da modele başlayabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, şimdiden yapacak olan elleriniz hiç yorulmasın, kolay gelsin.

Sizlerle önceden paylaştığım tek renk patik modelleri arasında yerini alan, Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Üçgen Motifli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Ajurlu Patik Modeli

Üçgen Motifli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com