Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / VİŞNELİ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,023 Görüntülenme 30 Ocak 2019

Vişneli Çiçek İğne Oyası Yapımı

VİŞNELİ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı bereketli ve huzur dolu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim huzurunuzu her zaman daim eylesin. değişik ve farklı iğne oyası modelleri yapılıyor, son çıkan iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Vişneli Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çıtı pıtı çok güzel olmuş, yazma kenarlarına çok yakışacağını düşünüyorum, dileyenler yapabilir.

Çiçekli İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Son Çıkan İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Vişneli Çiçek İğne Oyası Yapımında değişik renkler kullanılmış, sizler yapacağınız yazmaya göre renkler kullanabilirsiniz veya tek renk yazmalara rengarenk yapabilirsiniz, modelimizin yapımına öncelikle yeşil kısmı işlenerek başlanıyor, daha sonra vişneli kısım işlenerek tamamlanıyor. Bu modeli dilerseniz mutfak havlusu kenarlarına da yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Son Çıkan İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Değişik Güzel Yelpaze İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Vişneli Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Vişneli Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com