Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YAN LALE İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,482 Görüntülenme 13 Şubat 2019

Yan Lale İğne Oyası Yapımı

YAN LALE İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı huzurlu bereketli günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Çok güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Yan Lale İğne Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, çıtı pıtı güzel bir model olmuş, yapımı da kolay sayılabilir, başlayınca kısa sürede bitirebilirsiniz.

Laleli İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Yan Lale İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil yaprak kısmı işleniyor, daha sonra lale modelimiz yaprağın kenarına yapılıyor. Bu modeli tek renk yazmalara rengarenk yaparak kullanabilirsiniz veya desenli yazmalara içindeki renklere uygun olarak yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Küçük İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Süpürge İğne Oyası Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yan Lale İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yan Lale İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com