Ana Sayfa » İğne Oyaları » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / YAPRAKLI KALP İĞNE VE MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,467 Görüntülenme 05 Ocak 2019

Yapraklı Kalp İğne Ve Mekik Oyası Yapımı

YAPRAKLI KALP İĞNE VE MEKİK OYASI YAPIMI

Gününüz bereketli ve hayırlı olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizlere nasip eylesin. Değişik ve güzel modeller yapılmaya devam ediliyor, iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Yapraklı Kalp İğne Ve Mekik Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz iğne ve mekik oyası birleşimiyle oluşuyor, küçük ve güzel olmuş, değişik ve küçük model arayanlara alternatif olabilir.

Kalp Oya Yapımı

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller İğne Oyaları arasında yerini almış, Yapraklı Kalp İğne Ve Mekik Oyası Yapımında, yaprak kısmı iğne ile işlenerek yapılmış, kalp kısmı ise mekik ile işlenerek yapılmış ve yaprak kenarına birleştirilmiş, değişik ve hoş olmuş, yapımı aslında gayet kolay, iğne ve mekik ile işlemeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kalpli Oya Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Mekik Oyası Modelleri arasında yerini alan, Mekik Oyası Kalp Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yapraklı Kalp İğne Ve Mekik Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklı Kalp İğne Ve Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com