Ana Sayfa » Lif Modelleri / YAPRAKLI KATLI ÇİÇEK LİF YAPIMI
0 Yorum 7,349 Görüntülenme 07 Mart 2019

Yapraklı Katlı Çiçek Lif Yapımı

YAPRAKLI KATLI ÇİÇEK LİF YAPIMI

Huzur mutluluk dolu güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim sizleri daima mutlu eylesin. Değişik ve güzel lif modelleri yapılıyor, güzel lif modelleri içerisinde yerini alacak, Yapraklı Katlı Çiçek Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten güzel bir model olmuş, dekor amaçlı yapabilirsiniz, çiçek görünümüyle çok hoş duruyor, çeyizlik olarak da yapılabilir.

Katlı Çiçek Lif Yapımı

Lif modelimiz Sibelle Örgü Güzel Lif Modelleri arasında yerini almış, Yapraklı Katlı Çiçek Lif Yapımında 2 numara tığ kullanılmış, modelimiz yıldız tekniğiyle yapılmış, 4 kattan oluşmuş, öncelikle yeşil yaprak kısmı işlenerek başlanmış, daha sonra üzerine çiçek kısmının katları yapılarak devam edilmiş, çok güzel olmuş, sizler renklerini zevkinize göre değiştirerek yapabilirsiniz, her şekilde güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kat Kat Lif Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Güzel Lif Modelleri arasında yer alan, Altıgen Zambak Lif Yapılışına da bir göz atın derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yapraklı Katlı Çiçek Lif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklı Katlı Çiçek Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com