Ana Sayfa » Patik Modelleri / YENİ ÇEYİZLİK İKİ ŞİŞ BOT PATİK YAPIMI
0 Yorum 12,486 Görüntülenme 15 Aralık 2018

Yeni Çeyizlik İki Şiş Bot Patik Yapımı

YENİ ÇEYİZLİK İKİ ŞİŞ BOT PATİK YAPIMI

Eviniz bereket ve huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hiç eksik eylemesin. Güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, 2019 iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünen Yeni Çeyizlik İki Şiş Bot Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok hoş duruyor, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz, yapımı da çok kolay.

İki Şiş Patik Yapımı

İki şiş patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Yeni Çeyizlik İki Şiş Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre dilediğiniz renkleri bu modelde kombin edebilirsiniz, her renk çok güzel olacaktır. Patik modelimiz 37- 38 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, 57 ilmek alınarak başlanmış, sizler daha büyük veya küçük yapmak istersiniz, nasıl yapacağınız videoda anlatılmış. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, Çok Kolay İki Şişle Çeyizlik Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Çeyizlik İki Şiş Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Çeyizlik İki Şiş Bot Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com