Ana Sayfa » Patik Modelleri / YENİ MODEL FISTIKLI GELİN PATİĞİ YAPILIŞI
0 Yorum 8,255 Görüntülenme 03 Şubat 2018

Yeni Model Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışı

YENİ MODEL FISTIKLI GELİN PATİĞİ YAPILIŞI

Sevgili bayanlar, yine çok güzel bir patik modeliyle birlikteyiz, sizlerle Yeni Model Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışını paylaşıyorum, çok güzel bir model olmuş, modelimizi ben çok beğendim, önündeki fıstıklı motif ile çok güzel görünüyor.

Yeni Model Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışında, tek renk patik ipi kullanılmış, modelimiz uç kısmından başlanarak işleniyor, tığ işi olması çift şiş bilmeyenler için ayrı bir avantaj olmuş, yapımı fazla zor görünmüyor, tığ işi biliyorsanız Nihalin Örgü Dünyası ile sizler de zorlanmadan yapabilirsiniz. Çok harika olmuş, yeni gelin olanlar için güzel bir model veya gelin olacak kızlarımızın çeyizi için harika bir parça olabilir, annelerinden güzel bir hatıra olabilir. Rengini zevkinize göre yapabilirsiniz, benim tercihim bu modelde açık renkler olacaktır, tabii ki renk seçimi her zamanki gibi sizin güzel gönlünüze kalmış, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Mutfağınıza ayrı bir hava katacak, Karpuz Dilimi Mutfak Havlusu Yapımına bir göz atın derim.

Çok gösterişli ve güzel görünen, 2018 Kaftan Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin.

Nihalin Örgü Dünyasına Yeni Model Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Fıstıklı Patik Yapımı


Tığ İşi Fıstıklı Patik Yapılışı


Tığ İşi Tek Parça Patik Yapımı

Yeni Model Fıstıklı Gelin Patiği Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com