Ana Sayfa » Patik Modelleri / YENİ TASARIM ÇEYİZLİK GELİN PATİĞİ YAPILIŞI
0 Yorum 11,387 Görüntülenme 01 Ocak 2019

Yeni Tasarım Çeyizlik Gelin Patiği Yapılışı

YENİ TASARIM ÇEYİZLİK GELİN PATİĞİ YAPILIŞI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, yeni sezon patik modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen Yeni Tasarım Çeyizlik Gelin Patiği Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten süslemeleriyle çok güzel olmuş, çeyizlere çok yakışacak bir model gibi görünüyor.

Boncuklu Çeyizlik Patik

Patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası Yeni Sezon Patik Modelleri arasında yerini almış, yeni tasarım çeyizlik gelin patiği yapılışında tek renk patiklik ip kullanılmış, 38- 39 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, taşlı boncuklarla ve inci boncuklarla süslenmiş, gayet güzel olmuş, sizler zevkinize göre farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon Patik Modelleri arasında yer alan, Tığ İşi Dolgulu Fiyonklu Patik Yapımına da da bir bakın derim.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Tasarım Çeyizlik Gelin Patiği Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Tasarım Çeyizlik Gelin Patiği Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com