Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / ZİNCİR BURGULU ATA YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 9,245 Görüntülenme 22 Aralık 2017

Zincir Burgulu Ata Yeleği Yapımı

ZİNCİR BURGULU ATA YELEĞİ YAPIMI

Sevgili bayanlar, sizlerle çok hoş ve cici görünen Zincir Burgulu Ata Yeleği Yapımını paylaşıyorum, bebeklerimize çok yakışacak harika bir model, görünce çok beğendim sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Ata Yeleği Yapılışı

Zincir Burgulu Ata Yeleği Modelinde, yeleğimizin tok durması için, orta kalınlıktan biraz daha kalın ip kullanılmış, 3,5 numara şiş kullanılmış, 60 ilmekle başlanmış, 1,5-2 yaş bebeklerimize olabilecek bir model, bittiğinde eni 28 santim, boyu 35 santim oluyor, sizler dilerseniz ilmek sayısını artırarak daha büyük çocuklar içinde yapabilirsiniz veya eksilterek daha küçük bebeklerimize de yapabilirsiniz. Çok şeker ve tatlı olmuş, görünce benim bile oğluma yapasım geldi, cep detayları sonradan işlenerek üzerine dikiliyor, Anne İşleri çok detaylı bir şekilde yapımını bizlere anlatmış, sizler de onunla birlikte kolaylıkla yapabilirsiniz, yapacak olanlar şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde bebeklerimizin kullanması dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Tığ İşi Tırtıklı Patik Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Mutfak havlusu kenarına çok yakışacak, Tığ Oyası Salkım Çiçek Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

İki Şiş Ata Yeleği Modeli

Anne İşlerine Zincir Burgulu Ata Yeleği Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Zincir Burgulu Ata Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com