Ana Sayfa » Patik Modelleri / 2019 YENİ İKİ ŞİŞ BOT PATİK YAPIMI
1 Yorum 10,834 Görüntülenme 25 Aralık 2018

2019 Yeni İki Şiş Bot Patik Yapımı

2019 YENİ İKİ ŞİŞ BOT PATİK YAPIMI

Huzur dolu ve mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu ve mutluluğunuzu hiç eksik eylemesin. Her yeni gün ile yepyeni harika patik modelleri çıkıyor, 2019 patik modelleri arasında yer alacak, çok değişik ve güzel görünen 2019 Yeni İki Şiş Bot Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, kış günlerinde ayağı oldukça sıcak tutacak güzel bir model olmuş.

İki Şiş Bot Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Hayatım 2019 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, 2019 Yeni İki Şiş Bot Patik Yapımında çok kalın olmayan tek renk ip kullanılmış ve 3 numara şiş ile örülmüş, iki şişle örmeyi biliyorsanız sizlerde bu modeli videomuzu izleyerek yapabilirsiniz, kenar kısımlarına süslemek için düğme dikilmiş, sizler farklı şekilde düğmelerle de süsleyebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, huzur dolu mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

2019 Bot Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, Yeni Çeyizlik İki Şiş Bot Patik Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 2019 Yeni İki Şiş Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

2019 Yeni İki Şiş Bot Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(1) Yorum Yapılmış
eda • 26 Aralık 2018, 08:17
cok guzel olmus
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com