Ana Sayfa » Oya Örnekleri / 2019 YENİ TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 56,969 Görüntülenme 25 Kasım 2018

2019 Yeni Tığ Oyası Modeli Yapımı

2019 YENİ TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun bayanlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok değişik ve farklı tığ oyası modelleri yapılıyor, 2019 oya modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünen 2019 Yeni Tığ Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş bir model olmuş, değişik ve güzel duruyor, farklı oya modeli arayanlar için harika bir alternatif olabilir.

Farklı Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Oya Modelleri arasında yerini almış, 2019 Yeni Tığ Oyası Modeli Yapımında yazmaya uygun olarak renkler seçilmiş, sizlerde aynı şekilde yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak renkler seçerseniz çok güzel olacaktır. Bu modeli sadece yazma kenarlarına değil mutfak havlusu kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, çok hoş olacaktır. Şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Midye Tığ Oyası Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu 2019 Yeni Tığ Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

2019 Yeni Tığ Oyası Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com