Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / AHUDUDU ÖRGÜ MODELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 9,878 Görüntülenme 14 Kasım 2017

Ahududu Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapımı

AHUDUDU ÖRGÜ MODELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Sevgili hanımlar bugün sizlerle çok güzel Ahududu Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapımını paylaşıyorum, modeli ben çok beğendim, bu modelle bebek hırkası, bebek beresinin de çok güzel olacağını düşünüyorum.

Bebek Yelekleri

Ahududu Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapımında boğaz kısmından başlayıp artırarak işliyoruz, roba kısmında ahududu modelimizi koyuyoruz, çift şiş bilenlerin kolaylıkla yapacağını düşünüyorum, ister kendi bebeğinize yapın isterseniz de doğum yapacaklara çok güzel bir hediye olabilir. Çok kullanışlı, örgüsü itibariyle sık olduğu için çok sıcak tutacak bir yeleğe benziyor, umarım sizlerde beğenirsiniz, robadan önce farklı bir renk, robadan sonra ayrı bir renkte yapabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin iyi ve sağlıklı günlerde giymeleri dileğiyle.

Bebeklerinize çok yakışacak ve sıcak tutacak Bebek Pançosu Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Görünce yapmak isteyeceğiniz Tavşan Figürlü Bot Yapımına bir bakın derim.

Pratik Yazara Ahududu Örgü Modeli Bebek Yeleği Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Ahududu Örgü Modeli Bebek Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com