Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ARASI ÇİÇEKLİ KALEM OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,563 Görüntülenme 08 Mayıs 2018

Arası Çiçekli Kalem Oyası Yapımı

ARASI ÇİÇEKLİ KALEM OYASI YAPIMI

Evinizden huzur yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın, Rabbim sizler için hayırlı olan dualarınızı daima kabul eylesin. Sizlerle daha önceden kalem oyaları paylaşmıştım, kalem oyası modelleri arasında yerini alacak, değişik bir model olan, Arası Çiçekli Kalem Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, arasına yapılan minik çiçekleriyle çok değişik ve güzel bir oya modeli ortaya çıkmış.

Çiçekli Kalem Oyası Modeli

Bu güzel oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Oya Modelleri içerisinde yer almış. Çiçekli Kalem Oyası Yapımında kalem kullanılarak büyük motifler yapılmış, daha sonra ara kısımlarına küçük çiçekler yapılarak birleştirilmiş, farklı ve değişik bir kalem oyası modeli ortaya çıkmış, sizler de farklı model arıyorsanız, bu modeli düşünebilirsiniz, şimdiden kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum Kalem Oyası Modelleri içerisinde yerini alan, Kalem Oyası Yapımına bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Arası Çiçekli Kalem Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Arası Çiçekli Kalem Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com