Ana Sayfa » Patik Modelleri / BAY BAYAN KOLAY BOT PATİK YAPIMI
0 Yorum 12,801 Görüntülenme 30 Ocak 2019

Bay Bayan Kolay Bot Patik Yapımı

BAY BAYAN KOLAY BOT PATİK YAPIMI

Her gününüz en güzel gününüz olsun. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok güzel yeni patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri arasında yerini alacak, Bay Bayan Kolay Bot Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten sade ve güzel olmuş, şişlerle örmeyi biliyorsanız, sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Hayatım 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, Bay Bayan Kolay Bot Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, 3 numara 4 adet şişle başlanmış, daha sonrasında misinalı şişlerle devam edilmiş, modelimiz 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte örülmüş, 45 ilmek alınarak başlanmış. Bu modelin renklerini değiştirerek bay veya bayan için yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bay Bayan Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri içerisinde yer alan, Bay Bayan Haroşalı Kolay Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bay Bayan Kolay Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Bay Bayan Kolay Bot Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com