Ana Sayfa » Patik Modelleri / BİR TERS BİR DÜZ PATİK YAPIMI
0 Yorum 14,075 Görüntülenme 16 Mart 2019

Bir Ters Bir Düz Patik Yapımı

BİR TERS BİR DÜZ PATİK YAPIMI

Bütün güzellikler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim sizler için hayırlı olacak bütün dualarınızı kabul eylesin. Değişik ve kolay patik modelleri yapılıyor, kolay patik modelleri içerisinde yerini alacak, Bir Ters Bir Düz Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, modelimizin yapımı gayet kolay, iki şişle örmeye yeni başlayanlar bile bu modeli yapabilirler.

Bir Ters Bir Düz Patik

Patik modelimiz Örgü Hayatım Kolay Patik Modelleri arasında yerini almış, Bir Ters Bir Düz Patik Yapımında 3 numara şiş ve tek renk ip kullanılmış, modelimiz 35- 36 numara ayağa olacak büyük de yapılmış, 50 ilmek alınarak başlanmış, daha büyük veya daha küçük nasıl yapacağınız videoda detaylı şekilde anlatılmış. Bu modeli dilediğiniz renkle yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım Kolay Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şiş Burgulu Boncuklu Kolay Patik Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Bir Ters Bir Düz Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Bir Ters Bir Düz Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com