Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇAY ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,245 Görüntülenme 22 Şubat 2019

Çay Çiçeği İğne Oyası Yapımı

ÇAY ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI

Bütün güzellikler daima sizlerle olsun hanımlar. Rabbim her işinizi güzel eylesin. Çok değişik ve çok zarif iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, Çay Çiçeği İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok zarif ve güzel bir model olmuş, ben görünce çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Güzel İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Çay Çiçeği İğne Oyası Yapımında dört renk ip kullanılmış, öncelikle modelimizin yeşil kısmı işlenerek başlanmış, daha sonra çiçeğin çubuk kısımları yapılmış, son olarak çubuklar üzerine modelimizin yaprakları işlenmiş, çok harika bir model ortaya çıkmış. Bu modeli mevlüt örtüsü kenarlarına, havlu kenarlarına, büyük oya modeli sevenler yazma kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Büyük İğne Oyası Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, 2019 Havlu Kenarı İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çay Çiçeği İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çay Çiçeği İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com