Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÇEYİZLERİN SULTANI İĞNE OYASI MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 14,416 Görüntülenme 05 Kasım 2018

Çeyizlerin Sultanı İğne Oyası Modeli Yapılışı

ÇEYİZLERİN SULTANI İĞNE OYASI MODELİ YAPILIŞI

Gününüz bereketli ve hayırlı olsun bayanlar. Rabbim şer olanları sizden uzak, hayır olanları yakın eylesin. Birbirinden güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, çok farklı ve değişik Çeyizlerin Sultanı İğne Oyası Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz hem değişik hem de çok güzel olmuş, tam anlamıyla kızlarımızın çeyizinde olması gereken bir iğne oyası modeli.

İğne Oyası Çiçek Yapımı

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları 2019 Modelleri arasında yerini almış, Çeyizlerin Sultanı İğne Oyası Yapılışında öncelikle minik çiçekleri yapıyoruz, daha sonra yazma kenarına dağ modeli olarak bilinen modeli yapıyoruz, son olarak ise dağ modeli üzerine çiçek dalları işleyerek, üzerine çiçekleri birleştiriyoruz. İğne oyası modelimizi namaz örtüsü kenarlarına, havlu kenarlarına, dilerseniz yazma kenarlarına yaparak da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İncili İğne Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, İğne Oyası Renkli Dağ Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çeyizlerin Sultanı İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çeyizlerin Sultanı İğne Oyası Modeli Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com