Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÇEYİZLİK TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI
0 Yorum 26,693 Görüntülenme 28 Şubat 2019

Çeyizlik Tığ Oyası Modeli Yapımı

ÇEYİZLİK TIĞ OYASI MODELİ YAPIMI

Hayır ve huzur dolu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sizleri daima mutlu eylesin. Çok harika tığ oyası modelleri yapılıyor, 2019 oya modelleri içerisinde yerini alacak, Çeyizlik Tığ Oyası Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten harika olmuş, görünüm olarak çok güzel duruyor, yazmanıza göre renklerle yaparak, çeyizlik olarak kaldırabilirsiniz.

Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Oya Modelleri içerisinde yerini almış, Çeyizlik Tığ Oyası Modeli Yapımında çiçek motifleri tığ ile elde işlenerek yazma kenarına birleştirilmiş, motiflerin aralarına küçük çiçekler yapılmış, çok değişik ve güzel olmuş. Bu modeli yapacağınız yazmanın içindeki renklere göre renklerle yaparsanız, çok harika olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu mutluluk dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Motifli Tığ Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Oya Modelleri arasında yer alan, Pipetle Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Çeyizlik Tığ Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Çeyizlik Tığ Oyası Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com