Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÇİÇEK MOTİFLİ YELEK VEYA ŞAL MODELİ YAPIMI
0 Yorum 12,180 Görüntülenme 29 Ocak 2018

Çiçek Motifli Yelek Veya Şal Modeli Yapımı

ÇİÇEK MOTİFLİ YELEK VEYA ŞAL MODELİ YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok güzel bir motifli model ile birlikteyiz, sizlerle Çiçek Motifli Yelek Veya Şal Modeli Yapımını paylaşıyorum, çok harika bir model olmuş, bu modelin yelek veya şala çok yakışacağını düşünüyorum.

Çiçek Motifli Örgü Modeli

Çiçek Motifli Yelek Veya Şal Modeli Yapımında, 5 numara 1,5mm tığ kullanılmış, ip olarak angora tarzı ince simli bir iple yapılmış, süsleme olarak ise motiflerin ortasına inci kullanılmış, incirlerin boyutu 3 numara seçilmiş, sizler sade seviyorsanız inci kullanmayabilirsiniz, bu sizin tercihinize kalmış. Yapımı fazla zor değil, tığ işi biliyorsanız Ören Hanımın detaylı anlatımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz, bu modelle yelek çok güzel olacaktır, aynı zamanda etol şal yapılarak da kullanılabilir. Ören hanım yelek yapımının nasıl olabileceğini detaylı bir şekilde bize tarif etmiş, sizler de bu modelle ister yelek, isterseniz şal yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Görünümüyle çok güzel olan, Ortası Boncuklu Mekik Oyası Yapımına bir bakın derim.

Boncuklu ve çok güzel görünen, Şişte Boncuk Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Ören Hanıma Çiçek Motifli Yelek Veya Şal Modeli Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi İncili Çiçek Motifleri

Çiçek Motifli Yelek Veya Şal Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com