Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ŞİŞTE BONCUK OYASI YAPIMI
0 Yorum 12,182 Görüntülenme 28 Ocak 2018

Şişte Boncuk Oyası Yapımı

ŞİŞTE BONCUK OYASI YAPIMI

Sevgili bayanlar, değişik ve güzel bir boncuklu oya modeli olan, Şişte Boncuk Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel bir model olmuş, eğer boncuklu oya modeli seviyorsanız, bu oya modelini çok beğeneceğinize eminim.

Şişle Tığ Oyası Yapımı

Şişte Boncuk Oyası Modelinde, 22 numara tığ kullanılmış, ip olarak polyester oya ipiyle yapılmış, boncuk olarak renkli inci boncuklardan tercih edilmiş, sizler dilerseniz pul ile de yapabilirsiniz veya değişik boncuklar, inciler kullanabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış. Boncuklu oya modelimizi yapmadan önce, boncuklarımızı ipimize diziyoruz, tığ battısını yaptığımız yazma kenarına, işlemeye başlıyoruz, modelimizi işlerken, modelimizin adından da anlaşılacağı gibi, şiş kullanarak boncuk kısımlarını yapıyoruz, şiş olarak 4 numara şiş kullanılmış, çok güzel bir boncuklu oya modeli olmuş, ister kendiniz için yapın, isterseniz kızlarımızın çeyizi için. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yapımı kolay olan, yeni başlayanların bile yapabileceği, Dantel Küçük Motifli Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Dantel Kare Motifli Salon Oda Vitrin Takımı Yapılışına bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Şişte Boncuk Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Şişte Boncuk Oyası Nasıl Yapılır

Şişte Boncuk Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com