Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / DEĞİŞİK YILDIZ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,743 Görüntülenme 15 Şubat 2019

Değişik Yıldız Çiçek İğne Oyası Yapımı

DEĞİŞİK YILDIZ ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Huzurun ve mutluluğun hiç eksik olmadığı günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler için nasip eylesin. Değişik ve farklı iğne oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Değişik Yıldız Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, görünüm olarak biraz farklı olan modelimiz, küçük olduğu için yapımı da sizleri fazla zorlamayacak bir model.

Yıldız Çiçek İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Değişik Yıldız Çiçek İğne Oyası Yapımında tek renk yazmalara rengarenk yaparak kullanabilirsiniz veya desenli yazmalara içindeki renklere uygun olarak yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, bu modeli dilerseniz mutfak havlusu kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Yan Lale İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Değişik Yıldız Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Değişik Yıldız Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com