Ana Sayfa » Örgü Modelleri / FISTIKLI BATTANİYE YAPILIŞI
0 Yorum 3,506 Görüntülenme 24 Ocak 2018

Fıstıklı Battaniye Yapılışı

FISTIKLI BATTANİYE YAPILIŞI

Merhaba hanımlar, yine çok güzel bir battaniye modeliyle birlikteyiz, sizlerle Fıstıklı Battaniye Yapılışını paylaşıyorum, çok güzel bir model olmuş, üç boyutlu bir görüntüye sahip, bebeklerinize veya kendiniz kullanmak için yapabilirsiniz.

Fıstıklı Örgü Modeli

Fıstıklı Battaniye Modelini, tığ ile işleyerek yapıyoruz, yapımı gayet kolay, modelimiz 6 ve katlarından oluşuyor, zincir çekerken 6 ve katları olacak şekilde çekiyoruz. Bu örgü modelinden battaniye yapılabileceği gibi, bere atkı veya yelek de yapılabilir, her şekilde çok güzel olacaktır, bu tamamıyla sizlerin hünerli parmaklarınıza kalmış. Modelimizin yapımı çok zor değil, sizlerde tığ işi biliyorsanız, Suna Hanımın anlatımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Rengini zevkinize göre seçebilirsiniz, her renk bu modele yakışacaktır, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi mutlu huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel bir kenar modeli olan, Kalpli Havlu Pike Veya Çarşaf Kenarı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kendi ellerinizle yapabileceğiniz, Örgü Çizme Yapımına bir bakın derim.

Sunanın Elindene Fıstıklı Battaniye Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Fıstıklı Battaniye Nasıl Yapılır


Tığ İşi Fıstıklı Battaniye Yapımı

Fıstıklı Battaniye Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com