Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / FISTIKLI PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,722 Görüntülenme 24 Aralık 2017

Fıstıklı Patik Yapımı

FISTIKLI PATİK YAPIMI

Hayırlı günler hanımlar, çok yumuşak ve güzel duran Fıstıklı Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş yumuşacık ayağınızı saracak ve sıcacık tutacaktır.

Fıstıklı Patik Yapılışı

Fıstıklı Patik Modelinde, 2 numara 1.75mm tığ kullanılmış, yumuşak olması için bebek yünü tercih edilmiş, sizler normal patik ipiyle de yapabilirsiniz veya lif ipi de kullanabilirsiniz, bu sizin seçiminize kalmış. Yapımına 5 zincir çekerek başlıyoruz, zincirimizin içine 8 fıstık yaparak dolduruyoruz, bu şekilde 12 sıra olacak şekilde işliyoruz, 12 sıradan işledikten sonra, orta kısmında 6 fıstık boş bırakarak alt ve kenar kısımlarını işliyoruz, son olarak üst kısmını ana kuzusu ip ile işleyerek gidiyoruz. Yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bebekleriniz için veya kendiniz için yapabileceğiniz, Tığ İşi Virüs Battaniye Yapımına bir bakın derim.

Gerçekten limon çekirdeğine benzeyen, çok güzel İğne Oyası Limon Çekirdeği Anlatımlı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Gülümseten Marifetlere Fıstıklı Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Fıstıklı Patik Yapımı

Fıstıklı Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com