Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FİYONKLU KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,098 Görüntülenme 03 Şubat 2019

Fiyonklu Kelebek İğne Oyası Yapımı

FİYONKLU KELEBEK İĞNE OYASI YAPIMI

Her gününüz huzurlu ve güzel olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Değişik ve çok güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Fiyonklu Kelebek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı ve güzel görünüyor, değişik model arayanlar için harika bir alternatif olabilir.

Kelebek İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Fiyonklu Kelebek İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil yaprak kısmını işliyoruz, daha sonra kelebek kanatlarını işliyoruz, son olarak ise firkete yardımı ile minik fiyonk yaparak kelebeğimizin alt kısmına birleştiriyoruz, ortaya çok güzel bir model çıkıyor. Bu modeli dilerseniz yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi mutfak havlusu kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, huzurlu ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Fiyonklu İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Vişneli Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Fiyonklu Kelebek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Fiyonklu Kelebek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com