Ana Sayfa » Örgü Modelleri / GELİN BUKETİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 9,030 Görüntülenme 22 Haziran 2018

Gelin Buketi Örgü Modeli Yapımı

GELİN BUKETİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Hayırlı bereketli güzel günleriniz olsun hanımlar, Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın eylesin. Görünce benim çok beğendim, çok hoş görünen, iki şişle örgü modellerinden olan ve üç boyutlu görünen, Gelin Buketi Örgü Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, bu modeli bayan hırka, yelek veya kazaklarında kullanabilirsiniz, çok hoş görünecek harika bir örgü modeli, umuyorum ki benim gibi sizler de beğenirsiniz.

Gelin Buketi Örgü Modeli

Örgü modelimiz Nesrince Örgüler İki Şişle Örgü Modelleri arasında yerini almış, üç boyutlu örgü modelimiz iki şiş kullanılarak örülüyor, nesrin hanım yapımını videomuzda şemalı olarak göstermiş, ayrıca detaylı şekilde bizler için anlatmış, eğer iki şişle örmeyi biliyorsanız zorlanmadan yapacağınızı düşünüyorum, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım tığ işi örgü modellerinden olan, Kalpten Kalbe Örgü Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Nesrince Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Gelin Buketi Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Gelin Buketi Örgü Modeli Yapımı Video 1Gelin Buketi Örgü Modeli Yapımı Video 2
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com