Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / HALKALI BADEMLER İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,690 Görüntülenme 08 Şubat 2018

Halkalı Bademler İğne Oyası Yapımı

HALKALI BADEMLER İĞNE OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar, yine çok zarif ve güzel görünen, Halkalı Bademler İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik ve güzel olmuş, iğne oyası olup da güzel durmayan model zaten yok gibi.

Bademli Oya Modeli

Halkalı Bademler İğne Oyası Modelinde, her zaman olduğu gibi öncelikle yazmamızın kenarına zürafamızı işliyoruz, daha sonra ufak bir dağ modeli yaparak, üzerine halkalı bademlerimizi işliyoruz, ara kısımlarını da modelimize uyumlu olacak şekilde yapıyoruz. Değişik bir model olmuş, yazma kenarlarına, mutfak havlusu kenarlarına, hatta boyunlarımızı süsleyen fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz. Her şekilde çok güzel olacaktır, renklerini yazmanızın içindeki renklere uygun yaparsanız, daha hoş duracaktır, kızlarımızın çeyizine de yaparak kaldırabilirsiniz. Buna benzer iğne oyalarını sitemizde bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bayanlara çok yakışacak, Motifli Spor Kazak Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Çok güzel görünen, Erkek Çocuk Blazer Ceket Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Marifetli Ellere Halkalı Bademler İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Halkalı Bademli İğne Oyası Yapımı

Halkalı Bademler İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com