Ana Sayfa » Lif Modelleri / İKİ KATLI FISTIK MOTİFLİ KARE LİF YAPIMI
0 Yorum 8,020 Görüntülenme 14 Ocak 2018

İki Katlı Fıstık Motifli Kare Lif Yapımı

İKİ KATLI FISTIK MOTİFLİ KARE LİF YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok güzel ve gösterişli bir lif modeliyle birlikteyiz, İki Katlı Fıstık Motifli Kare Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, görünce ben çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

İki Katlı Lif Yapımı

İki Katlı Fıstık Motifli Kare Lif Modelinde, 7 numara 1.3mm tığ kullanılmış, modelimizi iki katlı olarak yapıyoruz, öncelikle alt kısmını tek parça olarak işliyoruz, daha sonra dörtlü fıstıklardan oluşan modelimizi işliyoruz. Boyut olarak eni 17 fıstık, boyu ise 16 fıstık olacak şekilde yapılmış, iki katlı olduğu için bu boyutlar gayet kullanışlı olmuş, fıstıklardan oluşan üst katı işledikten sonra, kenar kısmını yaparak birbirine birleştiriyoruz. Gayet hoş bir lif modeli olmuş, kızlarımızdan çeyizi için yaparak kaldırabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kurdele ile yapılan değişik bir oya modeli olan, Muskalı İğne Oyası Yapımına bir bakın derim.

Değişik bir patik modeli olan, Çilli Patik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Ören Hanıma İki Katlı Fıstık Motifli Kare Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Motifli Kare Lif Yapılışı

İki Katlı Fıstık Motifli Kare Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com