Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇİÇEK DESENLİ PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 20,381 Görüntülenme 17 Ocak 2019

İki Şişle Çiçek Desenli Patik Yapılışı

İKİ ŞİŞLE ÇİÇEK DESENLİ PATİK YAPILIŞI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim sizleri daima huzurlu eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Çiçek Desenli Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, deseniyle ve modeliyle çok hoş olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizlerde benim gibi beğenirsiniz.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Örgü Aşkı İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Çiçek Desenli Patik Yapılışında üst kısmından 19 ilmek alarak başlıyoruz, 3 numara şişle örülmüş, üzerini süslemek için yarım inci boncuklar kullanılmış, silikon yardımıyla yapıştırılmış, sizler dilerseniz süslemeden sade olarak da kullanabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde huzurla kullanmanız dileğiyle.

Çiçek Desenli Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini alan, İki Şişle Üç Yapraklı Patik Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çiçek Desenli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çiçek Desenli Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com