Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇOK KOLAY ÇİZGİLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 13,848 Görüntülenme 14 Ocak 2019

İki Şişle Çok Kolay Çizgili Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÇOK KOLAY ÇİZGİLİ PATİK YAPIMI

Gününüz her daim güzel olsun bayanlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, İki Şişle Çok Kolay Çizgili Patik Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, yapımı çok kolay bir model ve çok da güzel görünüyor, iki şişle örmeyi biliyorsanız sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şişle Çok Kolay Çizgili Patik Yapımında iki renk ip ve 3 milimlik şiş kullanılmış, modelimiz 37- 38 numara ayağa uygun olacak şekilde ölmüş, 52 ilmek alınarak başlanmış, bir numara büyük veya küçük yapmak için, 4 ilmek arttırıp eksiltmelisiniz. Bu modelin çeyizlere çok yakışacağını düşünüyorum, sizler de yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şiş Kolay Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini alan, İki Şişle V Şeklinde Örülen İki Renkli Patik Yapımına da bir bakın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çok Kolay Çizgili Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çok Kolay Çizgili Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com