Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇOK ŞIK KEMERLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 5,718 Görüntülenme 29 Ocak 2019

İki Şişle Çok Şık Kemerli Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÇOK ŞIK KEMERLİ PATİK YAPIMI

Her gününüz hayırlı ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Çok Şık Kemerli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı ve güzel bir model olmuş, değişik model arayanlar için harika bir alternatif olabilir, çeyizlik olarak da yapabilirsiniz.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Çok Şık Kemerli Patik Yapımında ana renk olarak mavi kemer kısmı için beyaz renk ip kullanılmış, kemer kısmı simli iple yapılmış, sizler de aynı şekilde yapabilirsiniz, 3 numara şişle örülmüş, 36- 37 numara ayağa olacak büyüklükte örülmüş, 55 ilmek alınarak başlanmış, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz, 4 ilmek arttırıp eksiltmelisiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Renk Patik Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle Yeni Moda Bulmaca Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çok Şık Kemerli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çok Şık Kemerli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com