Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İKİZ ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,001 Görüntülenme 09 Ocak 2019

İkiz Çiçekler İğne Oyası Yapımı

İKİZ ÇİÇEKLER İĞNE OYASI YAPIMI

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok değişik ve güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen İkiz Çiçekler İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel ve zarif olmuş, çeyizlik olarak yapılabilecek bir model.

İkiz Çiçekler İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyaları içerisinde yerini almış, İkiz Çiçekler İğne Oyası Yapımında 3 renk ip kullanılmış, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak renkler seçerseniz çok hoş olacaktır, dilerseniz tek renk yazmalara zevkinize göre farklı renklerde yapabilirsiniz. Bu modeli havlu kenarlarına yaparak da kullanabilirsiniz, çok hoş olacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Çiçek İğne Oyası Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Çift Çilek İğne Oyası Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İkiz Çiçekler İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İkiz Çiçekler İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com