Ana Sayfa » Patik Modelleri / İNCİLİ MOTİFLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 10,734 Görüntülenme 31 Mart 2018

İncili Motifli Patik Yapımı

İNCİLİ MOTİFLİ PATİK YAPIMI

İncili patik modeli çeşitlerine her geçen gün daha yenisi ekleniyor, sizlerle İncili Motifli Patik Yapımını paylaşıyorum, gerçekten harika olmuş, inci boncuklar çok yakışmış, tam anlamıyla çeyizlik bir patik modeli.

İnci Motif Yapımı

İncili Motifli Patik Yapımında, inci boncuklar ipe dizilerek işleniyor, burun kısmı küt bir şekilde başlanarak yapılıyor, Ören Hanım 36- 37 numara ayağa olacak şekilde yapmış, sizler dilerseniz tırabzan sayılarını arttırarak daha da büyük yapabilirsiniz. Yapımı fazla zorlayıcı değil, tığ işi işlemeyi biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz, kızlarımızın çeyizine harika bir parça olacaktır, en güzel incili patik modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, sitemizde bulunan 2018 patik modellerine de bakarak fikir edinebilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Motifli Patik Yapılışı

Ören Hanıma İncili Motifli Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İncili Motifli Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com