Ana Sayfa » Danteller / KALPLİ DANTEL YASTIK UCU ÇARŞAF KENARI YAPIMI
0 Yorum 10,782 Görüntülenme 15 Ekim 2017

Kalpli Dantel Yastık Ucu Çarşaf Kenarı Yapımı

KALPLİ DANTEL YASTIK UCU ÇARŞAF KENARI YAPIMI

Hanımlar, kolay dantel modeli arayanlar, tığ işini yeni öğrenenler, şimdi sizlerle Kalpli Dantel Yastık Ucu Ve Çarşaf Kenarı Modelini paylaşıyoruz, bu dantelimizi birçok yerde kullanabilirsiniz, havlu ucu olarak da yapabilirsiniz, pike takımı olarak da yapabilirsiniz.

Kalpli Dantel Modeli

Kalpli Dantel Yastık Ucu Ve Çarşaf Kenarı Modelini polyester iple yaparsınız, bir defa ütülediğiniz zaman bir daha ütü istemeyecektir ve daha kullanışlı olacaktır, dilerseniz dantel ipini renkli olarak da uygulayabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış, havlu uçlarına renkli dantel daha çok yakışacaktır, ister kızlarımızın çeyizi için yapın, isterseniz kendi eviniz için yapın, bence çok hoş bir model, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizler için derlediğim Yeni 2018 Patik Modellerine mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

Sehpalarınızı süsleyecek Sehpa Lif Anlatımlı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kalpli Dantel Yastık Ucu Modeli

Renkli Hayat Bahçesine Kalpli Dantel Yastık Ucu Ve Çarşaf Kenarı Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Kalpli Dantel Yastık Ucu Çarşaf Kenarı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com