Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / KELOĞLANLI KİRAZ İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 20,956 Görüntülenme 16 Nisan 2018

Keloğlanlı Kiraz İğne Oyası Yapımı

KELOĞLANLI KİRAZ İĞNE OYASI YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, içiniz huzur eviniz mutlulukla dolsun, şerler daima sizden uzak hayırlar yakın olsun. Son çıkan iğne oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2018 keloğlan iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, güzel görünümlü ve muntazam duran Keloğlanlı Kiraz İğne Oyası Yapımını, sizlerin de görmenizi istedim, çok hoş bir model olmuş ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Kiraz İğne Oyası

Bu güzel modelimiz Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları içerisinde yerini almış, sizler de iğne oyası yapmayı biliyorsanız, Yapraklı Kiraz İğne Oyası Modelimizi videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yazma kenarlarına bu modeli yapabileceğiniz gibi, dilerseniz mutfak havlusu kenarlarına da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum, 2018 İğne Oyası Modelleri arasında olan, Keloğlanlı Çiçek İğne Oyası Yapımına da kesinlikle bakın derim, çok hoş ve güzel bir model.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Keloğlanlı Kiraz İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Keloğlanlı İğne Oyası Modeli

Keloğlanlı Kiraz İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com