Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KUM BONCUKLU ÖRÜMCEK OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,038 Görüntülenme 12 Ocak 2018

Kum Boncuklu Örümcek Oyası Yapımı

KUM BONCUKLU ÖRÜMCEK OYASI YAPIMI

Sevgili bayanlar, çok güzel ve gösterişli bir oya modeliyle birlikteyiz, Kum Boncuklu Örümcek Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, görünce çok beğendim, sizlerle de hemen paylaşmak istedim.

Kum Boncuklu Örümcek Oyası Modeli, direk tığ ile işlenerek yapılıyor, herhangi bir kenara bitişik olarak işlemiyoruz, bitirdikten sonra yazma kenarına iğne iplikle dikebilirsiniz, aslında bu şekilde olduğu için oyamazı uzun yıllar kullanabiliriz, yazmamız eski bile başka bir yazmaya oyamızı geçirebiliriz. Oyamızın yapımında kum boncuklar kullanılmış, sizlerde evinizde kullanmadığınız kum boncukları bu şekilde değerlendirebilirsiniz, bu oya modelini yazma kenarlarına, namaz örtüsü kenarlarına yapabileceğiniz gibi, havlu kenarına da çok yakışacağını düşünüyorum, kızlarımızın çeyizi içinde çok güzel bir parça olabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oldukça popüler olan ve modası hiç geçmeyen, Süpürge Modeli 5 Şişle Örgü Çorap Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Yapımı çok zor olmayan, Kum Boncuk Oyası İki Sıralı Çiçekler Modeline bir bakın derim.

Oya ve Dantel Dünyasına Kum Boncuklu Örümcek Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kum Boncuklu Örümcek Oyası Modeli

Kum Boncuklu Örümcek Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com